DİZAYN ATIKSU SESSİZ NANOTEK BORU VE EK PARÇALARI

DİZAYN ATIKSU SESSİZ NANOTEK BORU VE EK PARÇALARI

Atıksu Sessiz-Nanotek Boruları yüksek halka rijitliği ile toprak altı ve bina içi kullanımı için geliştirilmiştir. 3 katmanlı olarak üretilen Atıksu Sessiz Nanotek Boruları, iç ve dış katmanı Polipropilen ham maddeden üretilirken, orta katman ise geliştirilmiş Polipropilen ham madden üretilmektedir. Orta katman sayesinde toprak altında ovalleşme engellenmekte, dış polipropilen katman sayesinde ise ürünün darbe mukavemeti artmaktadır

Açıklama

DİZAYN ATIKSU SESSİZ NANOTEK BORU VE EK PARÇALARI

GENEL ÖZELLİKLERİ

Bina içerisi ve dışarısında kullanılmış suyun tahliyesi için döşenen borulardır.
Birleştirme yöntemi contalıdır. Dizayn özel contası, çift dudaklı ve tespit çemberli olduğundan, standardın sızdırmazlık değerini %800 fazlalık ile sağlamaktadır. Ülkemizdeki resmi rakamlarla ifade edilen, binalardaki %64’lük donatı paslanması, bu ürünlerin sunmuş olduğu kalite ile aşağılara çekilecektir.
Sessiz!
Özel geliştirilmiş ara katmanı sayesinde, bina tesisatlarındaki rahatsız edici ses oluşumunu önler.
Tok ve sağlam!
Dizayn Atıksu Sessiz Nanotek  borularının kalitesini daha elinizdeyken hissedeceksiniz. Tok görünümü ile sağlamlığını size hissettirecek.
Uzamaz!
Boruların ortasında yer alan özel katman sayesinde, uzama ve kısalma sonucu oluşabilecek problemler önlenmiştir.
Ezilmez!
Toprak altı dayanımı güçlendirilen atıksu boruları; ezilmeyen, güçlü bir yapıya kavuşturuldu.
Dayanıklı!
Dizayn Grup teknolojisiyle geliştirilen katmanlı yapısıyla, çok daha dayanıklı.
Dizayn Atıksu Sessiz Boru ve Ek Parçaları Asla Sızdırmaz!
Dizayn Atıksu Sessiz boru ve ek parçaları çift dudaklı contalara sahiptir. Conta içerisine yerleştirilen segman, borunun mufa girmesi sırasında contaların kanaldan çıkmasını engeller. Hafızalı conta eski şekline dönmek için boruya kuvvet uygular ve bu sayede sızdırmazlık sağlanır.
Dizayn Atıksu Sessiz Boru ve Ek Parçaları Depreme Karşı Dayanıklıdır!
Depremin neden olduğu salınım hareketi bina içindeki atıksu borularında çatlamalara ve yapıştırıcılı bölgelerde kopmalara neden olur. Borudan sızan atıksu rutubete, binanızın demir ve beton kısımlarında paslanmaya yol açar. Dizayn Atıksu sessiz boruları‘nda böyle bir risk yaşanmaz.
Dizayn Atıksu Sessiz Boruları Sızdırmazlık “U” Testinden Geçer!
TSE atıksu borularına 0.5 barlık “U” testini mecbur kılar. Dizayn Atıksu Sessiz Boruları ise anlık testlerde 4 bar da bile sızdırmazlık özelliğini korur.
Dizayn Atıksu Sessiz Boru, Yanıcılık Standartlarına Uygundur ve Boru ile Ek Parçaları Zehirli Gaz Çıkarmaz!
Dizayn Atıksu Sessiz Boruları‘nda yanıcılık sınıfı DIN 4102 normuna uygundur. B2 yanıcılık sınıfında olan Dizayn Atıksu Sessiz Boru ve ek parçalarının yangın esnasında herhangi bir zehirleyici gaz (HCI v.b.) çıkarması önlenmiştir. Dizayn Atıksu Sessiz Boru, yüksek halka rijitliği ve darbe dayanımına sahiptir.
Dizayn Sessiz Borular Stoklama Kelepçesi İle Taşınır!
Dizayn’ın patentli ürünü olan özel kelepçe sistemi, boruların taşınmasını ve stoklanmasını pratikleştirir, şantiye şartlarındaki fire miktarını ortadan kaldırır.
Dizayn Atıksu Sessiz Borular, Yüksek Halka Rijitliği ile Toprak Altı ve Bina İçi Kullanımı İçin Geliştirilmiştir!
3 katmanlı olarak üretilen Dizayn Atıksu Sessiz Boruların iç ve dış katmanı Polipropilen ham maddeden üretilirken, orta katmanı ise geliştirilmiş Polipropilen hammaddeden üretilmektedir. Orta katman sayesinde toprak altında ovalleşme engellenmekte, dış polipropilen katman sayesinde ise ürünün darbe mukavemeti artmaktadır.
ÜSTÜNLÜKLERİ
Bina içi, yağmur inişi ve toprak altında güvenilir ve ekonomik çözüm!
– Atıksu Sessiz-Nanotek Boruları yüksek halka rijitliği ile toprak altı ve bina içi kullanımı için geliştirilmiştir. 3 katmanlı olarak üretilen Atıksu Sessiz Nanotek Boruları, iç ve dış katmanı Polipropilen ham maddeden üretilirken, orta katman ise geliştirilmiş Polipropilen ham madden üretilmektedir. Orta katman sayesinde toprak altında ovalleşme engellenmekte, dış polipropilen katman sayesinde ise ürünün darbe mukavemeti artmaktadır.
– Atıksu Sessiz Nanotek  Boruları yanıcılık sınıfı DIN 4102 normuna uygundur. B2 yanıcılık sınıfında olan ürünler yangın esnasında herhangi bir zehirleyici gaz (HCI v.b.) çıkarmaz.
– Atıksu tesisat kurulumunda sıcaklık farkına bağlı olarak oluşan uzama ve kısalma problemleri de Atıksu Sessiz Nanotek Boruları ile en aza indirgenmiştir. Boru ortasında yer alan  özel katman sayesinde uzama ve kısalma neticesinde oluşabilecek tesisat problemleri önlenmiştir.
– Çift dudaklı contaya sahiptir.
– Contanın montaj esnasında çıkmasını önleyen tespit çemberi vardır.
– Kimyasallara yüksek dayanım gösterir.
– Diğer atıksu borularına göre çok hafiftir.
– Şantiyede fireyi önleyen, taşımayı kolaylaştıran kelepçe ile stoklanır.
– Daha az ses üreterek konfor sunar.
– Kolay montaj edilir.
– Kısa sürede döşenebilir.
– 50 yıl garantili ömre sahiptir.
– Korozyon olmaz.
– Mineraller ile reaksiyona girip çapı daralmaz.
– Paslanıp yağmur suyunu kirletmez.
– 0°C’nin altında elastik yapısı ile buzdan çatlamaz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“DİZAYN ATIKSU SESSİZ NANOTEK BORU VE EK PARÇALARI” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…